Casa Trancoso Hospedaria, Suite Coqueiros
Gasten kunnen het Praia de Coqueiros op 20-minuten loopafstand tot Casa Trancoso Hospedaria, Suite Coqueiros Porto Seguro bezoeken.
Het hotel is gelegen binnen 2 km van het Strand van Itapororoca. Het Nativos Strand is in de buurt van dit pension geplaatst.
Airconditioning zijn ook inbegrepen, en een patio en een balkon zijn in de kamers aanwezig voor extra gemak. Andere extra's omvatten een apart toilet en een douche.
Bij Restaurante Big Trancoso kunt u Argentijnse gerechten proeven, bovendien is het binnen een korte wandeling van 5 minuten van Casa Trancoso Hospedaria, Suite Coqueiros Porto Seguro.
- Locale bezienswaardigheiden
- Saturday morning farmers market100 m
- Art Frutas850 m
- Mirante do Quadrado1,1 km
- Praça Tancredo Neves150 m
- Praia Trancoso1,4 km
- Trancoso Explorers550 m
- Cafe de La Musique Trancoso1,4 km
- Praça da Independencia200 m
- het Praia de Coqueiros1,4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Porto Seguro27 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- Patio
- Eettafel
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🚗
Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa Trancoso Hospedaria, Suite Coqueiros?
Casa Trancoso Hospedaria, Suite Coqueiros biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Casa Trancoso Hospedaria, Suite Coqueiros uitchecken?
Klanten van Casa Trancoso Hospedaria, Suite Coqueiros moeten tot 12:00 uitchecken. - ❓
Welke annuleringsvoorwaarden worden aangeboden in Casa Trancoso Hospedaria, Suite Coqueiros?
Casa Trancoso Hospedaria, Suite Coqueiros biedt gratis annuleringsvoorwaarden aan. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie.